10. červen 2012

Nová verze modulu na odesílání elektronických dokumentů (např. výplatních lístků) zaměstnancům
Byla dokončena nová verze modulu na odesílání elektronických dokumentů (např. výplatních lístků) zaměstnancům. Modul Vám na vyžžžádání zdarma poskytneme k licencované kopii programů SoftSdudio MZDY.

1. duben 2012

Nové formuláře platné pro rok 2012 a nová struktura XLM souboru pro SSZ
Všem uživatelům byla rozeslána verze s novým formulářem a novou strukturou XLM souboru "Přehled o výši pojistného" pro SSZ; s novými formuláři "Potvrzení k daním ze závislé činnosti..." platný pro rok 2012 a "Potvrzení příjmů pro ÚP ..." platným pro rok 2012; export do internetového bankovnictví byl doplněn o další formát pro přenos do CITIBANK.

28. leden 2012

Verze s konstantami pro rok 2012
Všem uživatelům byla rozeslána verze s konstantami platnými pro zpracování mezd v roce 2012. Tato verze dále obsahuje možnost generovat jednotlivé výplatní lístky jako samostatné PDF soubory pro elektronické rozesílání přímo zaměstnancům; zájemcům z řad uživatelů našeho programu MZDY můžeme poskytnout samostatný program, který rozesílání zajistí. Verze byla rozšířena o možnost individuálně zadat počet měsíců odstupného, dále bylo doplněno ošetření DPP při překročení výše hranice pro povinnost odvádět povinné pojistné.

19. prosinec 2011

Nová podoba domovských stránek
Stránky spuštěny v nové podobě, která bude nadále představovat i grafickou podobu produktů.

7. září 2011

Přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný rok 2012, ve kterém se těšíme na další spolupráci !

22. srpen 2011

Nová verze SoftStudio MZDY 5
Nová přepracovaná verze aplikace SoftStudio MZDY 5 nabízí nové funkce a vlastnosti. Demoverzi Vám zašleme na vyžádání.Copyright © 2011 SoftStudio. Všechna práva vyhrazena.